توجه:

مجموعه ILIplus یک مجموعه خصوصی است که با مجوز نشر دیجیتال (واحد فرهنگی دیجیتال) از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند. این مجموعه هیچ ارتباطی با هیچ نهاد و سازمانی از جمله موسسه آموزشی کانون زبان ایران ندارد.

نرم‌افزار و وبسایت آی‌ال‌آی پلاس به عنوان یک ابزار کمک‌آموزشی برای زبان‌آموزان بزرگسال زبان انگلیسی کانون زبان قابل استفاده است. محتوای این نرم‌افزار، که به صورت خصوصی و مستقل از سازمان اداری کانون زبان فعالیت می‌کند، با همکاری بیش از ۲۰ نفر از زبان‌آموزان و فارغ‌التحصیلان زبان انگلیسی تهیه و منتشر شده است.

با نصب نرم‌افزار امکان استفاده از محتوای آموزشی به صورت آفلاین و در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید فراهم خواهد بود. متن‌ها و صوت‌های هر بخش پس از اولین استفاده‌ی آنلاین، در گوشی شما ذخیره می‌شوند و در دفعات بعدی به صورت آفلاین قابل استفاده خواهند بود.

در طراحی نرم‌افزار توجه ویژه‌ای به بخش‌های لیسنینگ و اسپیکنیگ شده است و تلاش شده تا حد امکان برای همه‌ی کلمات و جملات تلفظ صوتی فراهم شود. به این ترتیب یادگیری تلفظ صحیح لغات بسیار سریع و آسان خواهد بود.

معنی فارسی کلمات از بهترین واژه‌نامه‌ی انگلیسی به فارسی موجود در بازار (فرهنگ هزاره) استخراج شده است. این همان واژه‌نامه‌ای است که مترجمان حرفه‌ای کشور از آن بهره می‌برند.

توضیح انگلیسی معنی کلمات و مثال‌های کاربردی برای هر کلمه از واژه‌نامه‌ی انگلیسی به انگلیسی لانگمن، که بهترین فرهنگ لغت موجود در دنیا برای زبان‌آموزان است، استخراج شده و به صورت کاملاً دسته‌بندی شده در نرم‌افزار قرار گرفته است.

همه‌ی متن‌های کتاب با تلفظ صوتی جمله به جمله در اپلیکشین قرار گرفته و زبان‌آموزان می‌توانند بدون نیاز به جلو و عقب بردن پخش کننده‌ی صوت، تلفظ هر جمله را یک یا چند بار گوش کنند.

ترجمه‌ی فارسی متن‌های کتاب به شکلی که متناسب با سطح زبان‌آموزان باشد و تا حد امکان با متن اصلی جمله همخوانی کامل و مستقیم داشته باشد، تهیه شده که می‌تواند برای رفع مشکلات درک مطلب زبان‌آموزان بسیار کارآمد باشد.

در زیر هر جمله از کتاب، لغات جدید و دشوار (از لحاظ معنی و یا تلفظ) جدا شده و به ترتیب نوشته شده‌اند. برای هر کلمه مواردی مثل فونتیک، نقش دستوری کلمه، معنی فارسی کلمه، معنی انگلیسی کلمه، مترادف و متضاد (در حد امکان)، و تلفظ صوتی فراهم شده است.

تا حد امکان نکات دستوری و نگارشی که در جملات کتاب به کار رفته شرح داده شده تا زبان‌آموزان گرامی بتوانند مطالب را با عمق زیاد یاد بگیرند و به کار ببرند.

آموزش نکات گرامری هر درس، پاسخ تمرینات کتاب، سوالات درک مطلب از متن‌های کتاب، فایل‌های صوتی مربوط به بخش‌های لیسنینگ، خلاصه و بازنویسی متن‌ها، نمونه سوالات امتحانی و… مواردی هستند که به تدریج آماده می‌شوند و (بدون نیاز به به‌روزرسانی برنامه) در این اپلیکیشین برای استفاده‌ی زبان‌آموزان در دسترس خواهند بود. 

این اپلیکیشن به صورت مستقل توسط 

منابع مورد استفاده در تهیه اپلیکیشن:

The ILI English Series تألیف گروه کارشناسان کانون زبان

Longman Dictionary of American English 

فرهنگ انگلیسی به فارسی هزاره تألیف علی محمد حق‌شناس، حسین سامعی و نرگس انتخابی

این نرم‌افزار به صورت مستقل از سازمان اداری کانون زبان فعالیت می‌کند و با همکاری بیش از ۲۰ نفر از زبان‌آموزان و فارغ‌التحصیلان زبان انگلیسی تهیه و منتشر شده است. لذا این اپلیکیشن هیچ نوع ارتباط حقوقی و اداری با کانون زبان ایران ندارد.

دانلود از فروشگاه رسمی گوگل
دانلود از کافه بازار
دانلود از سیب اپ
دانلود از اناردونی
دانلود نسخه نیمه آنلاین

اگر اشتراک اپ استورهای ایرانی سیب‌اپ و اناردونی را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید نسخه نیمه آنلاین را نصب کنید.